افزونه WP Super Cache رایگان وردپرس سوپر کش چیست؟

wp super cache یک افزونه کش برای وردپرس است. این افزونه بسیاری از فایل های HTML استاتیک را از سایت پویا وردپرس شما تولید می‌کند. پس از ایجاد این فایل ها، وب سرور به جای اجرای اسکریپت‌های سنگین PHP، فایل های HTML تولید شده را ارائه می‌کند. در واقع با استفاده از این افزونه سرعت وب سایت خود را تا حد زیادی افزایش خواهید داد.

افزونه WP Super Cache کش وردپرس رایگان

99 درصد از بازدیدکنندگان شما از فایل های HTML ثابت استفاده می کنند. برای سایر بازدیدکنندگان فایل هایی که در یک کش شخصی ذخیره شده اند برای دسترسی آنها ارائه می شود. فایل های html استاتیک برای کاربران زیر ارائه می شود.

افزونه WPC فایل های کش را به چند روش ذخیره می‌کند.

متخصص: سریع ترین راه استفاده از یک پلاگین آپاچی است که فایل های سوپر کش را ذخیره می‌کند. عملکرد آن بسیار سریع است. اگر میزبانی وب شما با کم شدن درخواست ها ترافیک زیادی دریافت می‌کند، ممکن است متوجه افزایش سرعت شوید.

ساده: فایل های استاتیک سوپر کش را می‌توان با PHP ارائه کرد و این روش پیشنهادی برای استفاده از افزونه است. در این حالت می‌توانید قسمت‌هایی از صفحه خود را در حافظه پویا قرار دهید.

WP-Cache Caching: این روش نسبت به سایر روش های کش انعطاف پذیرتر و در نتیجه کندتر است! هنگامی که افزونه سوپر کش غیرفعال است، نتایج ناشناخته را ذخیره می‌کند. اگر می‌خواهید فقط از کش استفاده کنید، قطعه کد “DISABLE_SUPERCACHE” را در فایل wp confg.php روی 1 تنظیم کنید.

افزونه کش وردپرس؛ افزونه WP Super Cache هگزلا

پلاگین کش قدرتمند و حرفه ای که توسط تیم اتوماتیک وردپرس ایجاد شده است و کاملا رایگان است، افزونه wp super cache وردپرس یکی از بهترین افزونه های تخصصی کش می‌باشد.

 

ویژگی های افزونه فوق العاده سوپر کش وردپرس

 • رایگان
 • راه اندازی و نصب ساده
 • افزایش سرعت بارگذاری سایت
 • سئوی وب سایت خود را بهبود بخشید
 • ترافیک سایت را افزایش دهید
 • فشرده سازی صفحه
 • پشتیبانی CDN
 • قابلیت پیش نصب
 • امکان تعیین انقضای اطلاعات کش شده
 • مشاهده وضعیت کش یک صفحه
 • برای داناود از اینجا دانلود کنید، دانلود پلاگین WP Super Cache از مخزن وردپرس فارسی

 

ناسازگاری افزونه WP Super Cache را گزارش دهید

طبق تحقیقات انجام شده، این افزونه تقریباً با اکثر افزونه‌های محبوب وردپرس سازگاری کامل دارد و هیچ گونه خرابی افزونه خاصی گزارش نشده است. اما بهتر است آن را نصب نکنید تا با افزونه هایی با عملکردهای مشابه مشکلی نداشته باشید. اگر عدم تطابق وجود داشته باشد یا دو افزونه سعی کنند صفحات را همزمان ذخیره کنند، ممکن است با خطای زیر مواجه شوید.

در چنین شرایطی بهتر است از هاست خود بخواهید وضعیت کش سرور را بررسی کند و همچنین افزونه های فعال سایت خود را بررسی کنید. پلاگین های مشابه پلاگین WP SUPER CACHE به شرح زیر است:
افزونه wp super cache شامل تمام ویژگی هایی است که برای افزایش سرعت وب سایت خود نیاز دارید. این افزونه دارای ویژگی هایی مانند فشرده سازی gzip، پیش بارگذاری کش، پشتیبانی از CDN، ویژگی پیش نمایش کش و غیره است.

برچسب ها:
دیدگاهتان را بنویسید
سوال و نظر خود را در مورد این پست بنویسید.

0 دیدگاه برای پست "افزونه WP Super Cache رایگان وردپرس سوپر کش چیست؟" ارسال شده: